אחסנת דירות לכל טווח זמן

אנשים רבים אשר עוזבים את מקום מגוריהם למקום מגורים חדש זקוקים לאחסנת תכולת הדירה שלהם לפרקי זמן שונים מטבע הדברים. יש כאלה אשר מפנים את הדירה שלהם ומתכוונים לעבור לדירה חדשה, והם זקוקים לאחסנה לכמה שבועות, ויש כאלה אשר עוברים לחו"ל והם זקוקים לאחסנת הדירה שלהם לכמה שנים וכיוצא באלה. יש חברות רבות אשר מעניקות שירותי אחסנת דירות, ויש כאלה אשר מעניקות שירותי הובלה ואחסנה תחת קורת גג של חברה אחת בלבד.

אחסנת דירות לזמן ארוך

מה צריך לבדוק לפני אחסנת דירות

אם אתם יודעים מראש כי עליכם לאחסן את תכולת הדירה שלכם יהיה נבון להתקשר עם חברת הובלה שנותנת גם שירותי אחסנת דירות. הדבר יפשט את המעבר ויחסוך לכם כסף. כאשר אתם מבקשים לאחסן את תכולת הדירה שלכם עליכם לברר כמה דברים חשובים לגבי צורת האחסנה והחברה המעניקה את השירות לרבות:

  • מחסנים פרטיים – חשוב לוודא כי המחסנים פרטיים ולא כלליים, כדי שלאף אחד לא תהיה נגישות לחפצים שלכם מבלעדיכם. חשוב שבמקום יהיו מחסנים בנפחים שונים כדי שלא תאלצו לשלם עבור נפח גדול בהרבה מהנחוץ לכם.
  • שמירה ואבטחה – יש לוודא כי מתחם המחסנים סגור וכי יש במקום שמירה ואבטחה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע הכוללים מצלמות אבטחה, חיבור לחברת שמירה וכדומה.
  • ביטוח – יש לוודא כי חברת האחסנה מבוטחת לגבי התכולה שלכם מפני כל פגע לרבות פריצה וגניבה, שיטפונות, שריפות ודליקות, רעידות אדמה וכיוצא באלה.
  • ניקיון ותחזוקה – יש לוודא כי המחסנים המוצעים לכם נקיים ושהם עוברים חיטוי נגד מזיקים אחת לכמה חודשים וכי יש במקום פתחי אוורור השומרים על טמפרטורה סבירה בתוך המחסן. ובנוסף, יש לוודא כי המחסנים מתוחזקים כראוי, שהם אינם מתפוררים או סדוקים ושאין אפשרות לחדירת מים למחסן.

בנוסף לכך, יש לוודא כי אתם חותמים על חוזה מסודר, ושיש לכם אפשרות להאריך את תקופת האחסון באותם התנאים על פי הצורך שלכם ללא כל דרישה לחתימה על תנאי הסכם חדשים לצורך הענין.

 באדיבות הובלות המאה – אחסנה בירושלים והסביבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן