איטום גגות שטוחים מחיר

איטום גגות שטוחים מחיר

אם אתם מעוניינים לאטום את גג הבית שלכם כדאי שתדעו כמה זה יעלה לכם. לאיטום גגות שטוחים מחירים שונים שתלויים בשיטה שתבחרו וכמובן בבעל המקצוע שתבחרו ויש גם דרכים בהם תוכלו לחסוך. זה הזמן לגלות את האמת על הפעולה שכולנו גם ככה חייבים לעשות.

 

כמה עולה לאטום גג שטוח?

חשוב לזכור שאיטום גגות שטוחים זו משימה שאין שאלה בחובת ביצועה. בסופו של דבר אם לא תאטמו את הגג את תסבלו הרבה יותר וגם מהוצאות הרבה יותר חמורות ולא רק שגרת החיים שלכם שתיפגע. הנזק שייגרם לגג גדול מאוד אפילו בגשם אחד רציני, ולכן מומלץ לא להתפשר על שכבת האיטום שתבחרו ליישם. לאיטום גגות שטוחים מחיר של בין 40 שקלים למטר רבוע ועד 100 שקלים וזה תלוי בשיטתה איטום וכמובן בשטח הגג שאתם צריכים לאטום, יחד עם סקר השוק שתבצעו שיכול להוזיל עלויות משמעותיות.

במה תלוי המחיר של איטום גג שטוח?

  • עקרון הכמות נכון לגבי איטום גגות שטוחים ממש כמו לכל איטום אחר או עבודה אחרת. ככל שתאטמו יותר שטח כך המחיר למטר יהיה נמוך יותר אך זה לא עניין חובה ולפעמים לא יעזרו לכם המיקוחים. איטום ביריעות ביטומניות למשל יכול לעלות 90 שקלים למטר רבוע אחד אך אם תאטמו גג ממש גדול יכול להיות שהמחיר יירד ל-80.
  • בעוד המחיר של איטום גגות שטוחים מחיר העומד על בין 70 ל-100, איטום על ידי חומרים נוזליים כמו פוליאוריטן או רובע אפוקסי יעלו בין 30 עד 60 שקלים. איטום על ידי זיפות גגות יעלו בין 40 ל-70 שקלים ואל תשכחו ששטח הגג שלכם הוא כמו שטח כל ביתכם הבנוי דבר שהופך להיות רלוונטי מאוד אפילו בהבדלים של כמה שקלים.

כיצד לבחור נכון את קבלן האיטום?

מי שרוצה לחסוך יכול לנסות לקבל עלויות שונות ממספר קבלני איטום ולאחר מכן ההשוואה יכולה להנפיק מחירים לא רעים בכלל. לעתים דווקא קבלן איטום שגר רחוק מאזור מגורכם יהיה זול יותר אך חשוב תמיד לבחון היטב שמדובר במקצוען, שיש לו ניסיון, שם בתחום וכמובן חוזה עבודה מסודר עם אחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן