איך ניתן לזהות בגידות

כאשר בן זוג אחד חושד שבן הזוג השני בוגד בו במובן הפשוט של המילה, המצב אינו בריא. על מנת לוודא כי החשד אכן אמיתי יש לזהות את הבגידה בוודאות. אנשים בוגדים בבני הזוג שלהם משחר האנושות והדבר עלול להוביל לניתוק הקשר ולפירוק משפחות. על מנת לאמת בגידה ישנן דרכים שונות כיצד לעשות זאת.

כאשר אתם חושדים בבן זוג בבגידה יש כמה דברים שניתן לעשות בעצמכם לרבות בדיקת הטלפון הנייד לשיחות לא שגרתיות, או מציאת פתקים שונים בכיסים של הבגדים וכדומה. אבל הדרך הבטוחה ביותר לאמת בגידות היא על ידי שכירת חוקר פרטי בגידות.

מיהו חוקר פרטי בגידות ומה תפקידו?

חוקר פרטי בגידותחוקר פרטי בגידות הוא למעשה איש מקצוע מתחום החקירות הפרטיות העובד ברשיון מטעם משרד המשפטים המורשה לנהל חקירות פרטיות בנושאים מגוונים לרבות חקירות בגידות. על חוקר פרטי החובה לשמור על סודיות בכל הנוגע לממצאי החקירה שלו או לגבי כל מידע אחד הנמסר לו על ידי לקוחותיו, כך שניתן לפנות אל חוקר פרטי בגידות ללא חשש.

תפקידו של החוקר הפרטי הוא לאסוף מידע על מנת לאמת את חשדות הנבגד במעשה הבגידה. ולפעמים מגלה החוקר כי החשוד אינו בוגד כלל אלא שהוא עושה דברים אחרים לגמרי.

עבודת החוקר מתחילה בהכרת החשוד ואת רוב המידע אודותיו הוא מקבל מבן הזוג החושד בבגידה, לרבות מקום עבודתו, שגרת חייו, חבריו, מקומות שהוא נוהג לבלות בהם וכדומה. לאחר מכן פועל החוקר בכמה מישורים:

  • עורך בדיקות מקיפות אודותיו באינטרנט לגילוי קשרים אינטימיים אפשריים.
  • עורך תשאולים בקרב אנשים שמכירים אותו.
  • עורך מעקבים עם ציוד צילום והקלטה משוכללים לתיעוד מעשיו.

את הממצאים הוא מוסר ללקוח שלו ורק לו יש את הסמכות לעשות בהם שימוש.

זקוקים לשירות חוקר פרטי בצפון? חפשו בגוגל חקירנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *