30 בנובמבר 2023
פרסום חוצות
פרסום חוצות

פרסום חוצות הוא פרסום של שילוט, בדרך כלל גדול ממדים, באזור ציבורי שבו יש רישיון לחברה המפרסמת והיא משלמת אגרת שילוט. ישנם שלטים גדולים בגודל של בניין שאתם רואים בדרך כלל בערי המרכז, ישנם שלטים אלקטרוניים המופעלים על מסכי לד ענקיים, ישנם שלטי חוצות גדולים בסמוך לכבישים ראשיים, שלטי חוצות קטנים יותר, שלטי הכוונה מקומיים, שלטים על תחבורה ציבורית ותחנות אוטובוס ועוד. פרסום במקומות הללו ידרוש מכם ליצור קשר עם חברת פרסום המחזיקה בזכויות לפרסום באותם מקומות. חברה כמו נתיב מדיה למשל מספקת שירותים אלה.

איך למצוא חברת פרסום המספקת שירותי פרסום חוצות?

פרסום חוצות נעשה כאמור על ידי חברות המחזיקות ברישיון לפרסום באותם מקומות בהם השלטים מוצגים. אותן חברות משלמות אגרה לרשויות על מנת להחזיק בשלטים הללו, זאת מלבד עליות נוספות שיש להם על רכישת שטח הפרסום (או השכרתו), עלויות הדפוס ועלויות עובדים להחלפת השילוט ותחזוקה שוטפת. ניתן למצוא חברת פרסום המספקת שירותי פרסום חוצות ב2 דרכים עיקריות: האחת היא לכתוב את זה בגוגל ולבדוק את האפשרויות המתאימה ביותר עבורכם (במקרה כזה אנחנו יכולים לחסוך לכם את החיפושים ותוכלו לפנות לחברת נתיב מדיה לבירור לגבי שלטי חוצות באזור שלכם). האפשרות השנייה היא להתקשר לטלפון המוצג על שלטי חוצות פנויים שבהם רשום משהו בסגנון "רוצה לפרסם כאן?" ומספר הטלפון מתחת לזה… בדרך כלל כאשר החוזה עם חברה אחת מסתיימת וטרם סגירת חוזה חדש על אותו שטח פרסום החברה תעמיד כמובן שטח פרסום שלה עם הנעה לפעולה לרכישת אותו שטח פרסום.

טיפים חשובים לעבודה עם החברה על פרסום המותג שלכם:

  • בדקו שהחברה אכן מחזיקה ברישיון לפרסום באותן נקודות המוצעות לכם.
  • בדקו אילו נתונים יש לחברה לגבי קהל היעד הנמצא בנקודות שבהן יש לאותה חברה נקודות פרסום.
  • בדקו אילו שירותי פרסום חוצות החברה מספקת: יש כל מיני סוגים של שלטי חוצות, לתקציבים שונים, קהלי יעד שונים ועוד.
  • בדקו את האזור בו החברה מפרסמת: היכן יש לחברה רישיון לפרסום שלטי חוצות?
  • בדקו את המחיר של הפרסום, לכמה זמן ולכמה שלטים הוא תקף.
  • מי מכין את עיצוב השלט? מי אחראי על ההדפסה?

אז אם נסכם את מה שנאמר פה נוכל בהחלט להתרשם כי פרסום חוצות הוא פתרון נהדר לעסקים רבים המעוניינים להטמיע את המותג שלהם במוחם של הקהל. פרסום חוצות מסייע לא רק בהטמעת המותג או המסר שלו אלה גם בהכוונה של הקהל אל הסניף הקרוב. כמו כן, הופעה מרובה על שלטי חוצות שונים באזור מסוים יכולה להעיד על חברה חזקה ואמינה, גם אם זו חברה קטנה – זה לא מה שהלקוח מרגיש וחושב. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים אודות פרסום חוצות של העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן