אמבטיה למספרות כלבים

יכול להיות שיש לכם בבית אמבטיה שבה אתם יכולים לרחוץ את הכלב, אך למעשה היא שונה מאוד מהאמבטיה שתמצאו במספרות כלבים. מדוע האמבטיה הזו שונה ומדוע בכלל צריך את האמבטיה במספרה? האם יש פרמטרים שיובילו אותנו לבחירה נכונה יותר? הנה כמה פרטים שכדאי שתכירו.

מה ההבדל בין אמבטיה בבית לאמבטיה במספרת כלבים?

השאלה הראשונה שבטח כך אחד ישאל את עצמו היא מה בכלל ההבדל בין אמבטיה למספרת כלבים והאמבטיה שיש לכם בבית ובה אתם רוחצים את הכלב שלכם. התשובה יכולה להתקבל רק על ידי צפייה בשתי האמבטיות כאשר האמבטיה שיש לכם בבית לרוב תהיה בסך הכול גיגית די מאולתרת שבה אתם ממלאים מים ורוחצים את הכלב, כאשר היא אינה מקצועית ולא מאפשרת רחצה נוחה כמו אמבטיה למספרת כלבים. אמבטיה למספרת כלבים תהיה גדולה יותר, עמוקה יותר, יש בה רצועות שבעזרתם אפשר לאחוז את ידיו ואת רגליו של הכלב ולנקות אותו מכל האזורים והיא תתאים לכל כלב.

אמבטיה למספרות כלבים

מדוע יש צורך באמבטיה למספרת כלבים?

אם אנו מגיעים לספר את הכלב שלנו מדוע יש צורך באמבטיה במספרה? השאלה הזו נובעת בעיקר בגלל העובדה שבמספרות רגילות לבני אדם הרי אין בכלל אמבטיה ואפילו לא מקלחת אך הבלבול שלכם נובע מסוג התספורות. אמנם אתם לא מתקלחים במספרה אחרי שאתם מסתפרים אך אתם כן עוברים חפיפה של השיער כאשר לעתים יש מספרות שלא מציעות את החפיפה, ולרוב גם המחיר שלהן יהיה נמוך יותר מה שלא יהיה מקובל כל כך על חלק מהאנשים שמחפשים פינוק. כאשר הכלב שלכם מסתפר גוזרים לו את הפרווה בכל חלקי הגוף ואם הוא לא יעבור מקלחת לאחר מכן הוא ילכלכך מאוד.

כיצד משתמשים באמבטיה למספרת כלבים?

למרות שקוראים לה אמבטיה, הרי שהאמבטיה שנמצאת במספרת הכלבים אינה באמת אמבטיה שמתמלאת עד חלקה העליון ומאפשרת טבילה לכלב. אין ספק כי האמבטיה הזו יכולה להיות פינוק אמיתי לכלב אך בסופו של דבר הפינוק יהיה בדמות מקלחת יסודית ומקצועית ולא אמבטיה עם מים חמים, סבון ומלח מים המלח. הפינוק של הכלב יהיה כאשר נוגעים בו ומברישים אותו אחרי תספורת שגזמה את שיערו לקצוץ ולאחר מכן הוא ירגיש כמו חדש. האמבטיה היא בסך הכול המתחם בו נמצא הכלב בעת התספורת כדי שהמים יתנקזו אל מערכת הניקוז והיא מאפשרת גם מקלחת נוחה ובטוחה.

אמבטיה שדואגת לבטיחות

אמבטיה למספרת כלבים יכולה לדאוג גם לנוחות וגם לבטיחות אך תחילה נדבר על הבטיחות שחשוב גם לכם בתור בעלי המספרה וגם לבעלים של הכלב עצמו, כאשר הכלב עצמו בטוח שהוא עומד לקראת חוויה מהנה ומפנקת. האמבטיה תהיה יציבה לחלוטין והיא תאפשר לכם לקלח את הכלב בלי חשש שמים יותזו על נקודות חשמל או שהכלב עצמו יתפרע, וזאת הודות לרצועות שקיימות בה.

כיצד האמבטיה משפרת את הנוחות?

למרות שכשאנו חושבים על אמבטיה אנו חושבים על מתקן גדול מאוד שיהיה באמצע המספרה, הרי שאמבטיה במספרת כלבים תוספת בדיוק מטר על חצי מטר ובמקרים קיצוניים היא יכולה להגיע לאורך של 150 סנטימטרים ורוחב של 80 סנטימטרים. אמנם מדובר על שטח לא מבוטל ולמספרות קטנות לעתים יהיה קשה מאוד למצוא להם מקום, אך זה כל מה שהכלב צריך כדי לעבור מקלחת ראויה ונוחה. האמבטיה דואגת שאף טיפה לא תגלוש או תותז מחוץ לשטח שלה כאשר יש לאמבטיה רצועות עליונות שמאפשרות לתלות את הרגליים של הכלב ולעתים לתלות אותו באוויר ובכך לנקות אותו בנוחות רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן