האם התעמלות מונעת כריתת איברים?

התעמלות בבית היא הסוד לחיים מאושרים ומוצלחים ללא כל צל של ספק, ויש חשיבות גדולה להקפיד על ביצוע של תרגילי התעמלות שונים ומגוונים על מנת שבסופו של דבר אכן ניתן יהיה לשמור היטב על הבריאות.. היתרון של התעמלות מן הסוג הזה הוא שניתן לקיים אותה בכל מזג אוויר, ללא תלות בגורמים חיצוניים ותוך חיסכון משמעותי בהוצאות ובאנרגיה. ההתעמלות מציעה יתרונות משמעותיים ויש מחקרים המצביעים על קשר ברור בינה ובין מניעת כריתות איברים. השאלה העיקרית היא לא האם התעמלות מונעת כריתת איברים, אלא כיצד מנצלים אותה על הצד הטוב ביותר.

לכל מתעמל יש דרישות אחרות העולות בקנה אחד עם מבנה הגוף, יכולת הלב והריאה, הכושר, העצמות והשרירים. אי אפשר לקבוע תכנית אחידה עבור התעמלות וגם בתוך הבית יש משמעות לאופן בו בוחנים את הנושא. רצוי להתחיל בהתעמלות אירובית ולהמשיך אחר כך גם לביצוע תנועות אנאירוביות. המלצה נוספת היא להתייעץ עם רופא משפחה ולשלב התעמלות עם תזונה נכונה.

רוצים להתעמל בבית? אך זקוקים לשירותי טכנאי הליכונים בדחיפות? עשו זאת בהקדם שלא יהיה מאוחר!

186285277

טיפים עבור התעמלות בתוך הבית

התעמלות מונעת כריתת איברים במידה והיא משולבת עם הטיפים הבאים:

–          הקפידו על עקביות

–          אל תחפשו תירוצים להפסיק התעמלות

–          פרגנו לעצמכם אחרי אימון מוצלח

–          שלבו את זמני ההתעמלות עם השגרה

–          בקשו עזרה מאנשי מקצוע

–          השתמשו במכשירי התעמלות בטוחים ונכונים

אפשר להשיג את כל המטרות של התעמלות במידה ומקפידים על כללי המפתח. יחד עם זאת, יש להבחין בין התעמלות המיועדת עבור צעירים לבין התעמלות לקשישים, מבוגרים ובני גיל הזהב. גם בקרב בלי מוגבלויות יש מתעמלים רבים המנצלים את הסביבה הביתית לצורך שיפור הכושר הגופני והתחושה. התעמלות בתוך הבית מעלה את המוטיבציה ומשפרת את איכות החיים באופן מיידי. ההתעמלות אינה דורשת הרבה הכנות מקדימות אך התועלת שלה אינה מוטלת בספק.

לסיכום, התעמלות מונעת כריתת איברים וכך כדאי להתייחס אליה על מנת להשיג יתרונות רבים ולשמור על כושר גופני גבוה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן