האם ניתן להתגרש ללא מאבקים?

חוות דעת מומחה בטיחות

מאבקי גירושין הם מהמאבקים הכי חמורים שיכולים להיות. הם לא נעימים לאף אחד ולמעשה רק סובלים מהם, ובסופו של דבר לא בטוח ששני הצדדים קיבלו את מה שהם באמת רוצים. זה בדיוק הזמן להבין כיצד אפשר להתגרש בלי מאבקים שמעריכים את האווירה.

להתגרש בדרך יפה

אם נראה לכם שגירושין חייבים לבוא יחד עם מאבקי כוח וקרבות משפטיים אתם טועים. יש הרבה דרכים להתגרש בצורה הרבה יותר נעימה, בין היתר עם הסדרה בהסכם ממון טרם הנישואין וגילוי בגרות נטולת רגשות מצד שני הצדדים, אך הדרך הטובה צריכה לעבור יחד עם מגשר גירושין או עו"ד משפחה שיעזור לכם לגשר על הפערים. אין ספק שבכל מקרה מדובר על תהליך קשה ותקופה לא פשוטה, אך בסופו של דבר כל אחד יכול לעבור את התהליך בצרוה הכי עדינה שיכולה להיות.

עורך דין דיני משפחה

כיצד אפשר לבחור בדרך הזו

כדי לבחור בדרך היפה והעדינה בה אתם מתגרשים בצורה שאינה מלווה במאבקים קשים חשוב לבחור בדרך הגישור. עו"ד משפחה ומגשר גירושין יכולים לעזור לכם כאשר יש חלק מעורכי הדין שיכולים גם לגזר בין הצדדים בלי לייצג אחד מהם אלא לייצג את שניהם ביחד בפני שופט אחרי שיחדיו הם החליטו על כל ההחלטות החשובות. בסופו של דבר זהו התהליך הכי נכון שיש כי שני הצדדים דנים זה עם זה ברוח נעימה ובלי אווירה רעה ביניהם כאשר הם לא מתראים רק בבית המשפט ממש כמו זוג שהולך לקרב פעם בכמה שבועות.

עורך דין דיני משפחה >>

ללא מאבקים בשביל הילדים

אם יש נושא אחד שבגינו זוג שעומד להתגרש מחויב לתהליך עדין וללא מאבקים הם הילדים. במידה ויש ילדים בתמונה, בעיקר ילדים מעל גיל 5, חייבים להיות עדינים איתם בכל הנושא הזה כי זה יכול לשבור את לבם למשך תקופה ארוכה. אמנם יש הרבה ילדים להורים גרושים אך בסופו של דבר התהליך עצמו אינו פשוט בכלל. כשהזוג מגשר על הפערים יחדיו, טובת הילדים תהיה זו שנישאת מול עיניהם בצורה הכי בולטת שיש ובלי צורך לנסו לקרב אותם אל צד אחד ללא התחשבות במה שהם באמת צריכים.

איך בוחרים מגשר גירושין?

יכול להיות שתהליך הגישור לא יצלח כי יש הרבה סכסוכים בין בני הזוג אך לכל הפחות חשוב לנסות את הדרך העדינה הזו שנטולת מאבי כוח מתמשכים. חשוב לזכור שהתהליך גם הרבה יותר זול מאשר גירושין בפני שופט כאשר כל אחד מהצדדים מיוצג על ידי עורך דין אחר והדיונים גם נמשכים ונמשכים ללא הפסקה. חשוב לבחור את עורך דין המשפחה בצורה נכונה, אחד כזה שיש לו ניסיון ומתמחה גם בגישור גירושין ולא רק בייצוג של צד אחד וכמובן אחד עם ניסיון והרבה מקצועיות והכי חשוב, יחס אישי נעים שיהיה לכם באמת כיף ובטוח לעבוד עמו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן