האם צריך קורא כרטיסים חכמים בעידן הסמארטפונים?

אין ספק שהעידן שבו אנו חיים יכול להיקרא עידן הסלולרי, ובעוד כמה עשורים עוד ידברו על המהפכה העכשווית שאנו למעשה חווים בכל יום ויום. כיום קל מאוד להעביר ברקוד דרך הנייד ובכך לקבל מבצעים והנחות ולמעשה כל מידע שרוצים, אך עדיין יש צורך בקורס כרטיסים חכמים.

מדוע צריך קורא כרטיסים חכמים?

קורא כרטיסים חכמים הוא למעשה מכשיר יחסית קטן, שיכול להיות החל מגודל של מדפסת ועד גודל של מסוף אשראי קטן. קורא הכרטיסים יכול לקרוא כרטיס מגנטי תוך שניות ספורות ולהעביר מידע באינטגרציה מלאה למערכת ממוחשבת אחרת, שיכולה לספק מידע מסוים על צג מחשב בקופה רושמת בעסק מסוים, לפתוח דלתות, לאפשר הרשאה לבסיס נתונים מסוים וכן הלאה. קוראי הכרטיסים החכמים למעשה הופכים את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים ונגישים ומאפשרים להעביר מידע, אך מה היתרון שלהם על פני הטלפון הנייד?

היתרונות של כרטיס חכם על טלפון נייד

  • אין ספק שהטלפון הסלולרי יכול להיות נוח מאוד לחלק מהפעולות אך לא בתור כרטיס חכם. דמיינו לעצמכם מה היה קורה אם כדי לפתוח דלת מסוימת בעבודה הייתם צריכים להוציא את הטלפון, זה היה מתסכל אתכם מהר מאוד. הטלפון כבר מזמן הפך להיות לרב שימושי כמעט בכל פעולה בחיים, החל מניווט, תאורה ועד פנאי, אך בסופו של דבר יש פעולות שיהיו יותר נוחות עם כרטיס חכם. חוץ מזה, יש גבול להתמכרות.
  • כרטיס חכם נוח יותר לאחסן בארנק. אם יש לכם כרטיס חבר של מועדון לקוחות במסעדה או בפאב מסוים, כל מקרה אתם תגיעו איתו לבילוי הבא שלכם כי אתם ככל הנראה תגיעו עם הארנק. כך למעשה היתרון הבלט של הטלפון הסלולרי, שהוא תמיד איתנו, מתבטל לנוכח העובדה שגם הכרטיס יהיה תמיד איתנו, והוא מאפשר שימוש נוח ומהיר יותר.
  • הטלפון הנייד שלנו הוא עדיין מכשיר אישי. נכון שאנו מעבירים אותו מידי פעם לחברים ומציגים בו כל מיני תמונות וסרטונים, אך ביום שתרצו לקבל הנחה במסעדה ותרצו להעביר כרטיס חכם, ממש לא תרצו להשאיר את הטלפון שלכם לבד עם המלצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן