הטרנדים החמים בברזים למטבח

ברזים למטבח

ברז מטבח מעוצב ומרשים יכול לשפר משמעותית את כל המטבח, והוא חשוב לא פחות מהכיור, מהארונות ומהמוצרים החשמליים שיהיו לכם בו. יש כמה טרנדים חמים מאוד בעולם ברזי המטבח וזה בדיוק הזמן שלכם להכיר אותם ולהבין למי הם מתאימים ומה היתרונות שלהם.

ברזים נשלפים: תמיד יהיו באופנה

ברזים נשלפים אינם טרנד חדש ובטח עכשיו תרימו גבה ותתהו מדוע אנו מציינים אותם כאן. נכון שלא מדובר על המצאה חדשה ובטח לא על אופנה חדשה הרי לבתים רבים, אפילו ישנים מאוד, יש ברז נשלף במטבח והוא נותן להם שימוש נוח במיוחד. עם זאת, הברזים הללו תמיד באופנה וזו בדיוק הסיבה מדוע יש לציין גם אותם. כמו כן העיצובים שלהם לא נשארים מאחור וגם ברזים איכותיים ושימושיים אלו ממשיכים להתקדם אל עיצובים חדשניים ומודרניים, וכיום תוכלו למצוא ברזים נשלפים במגוון רחב של צבעים ובעיצובים די מרשימים בכל סגנון קיים, והם ישאירו אתכם מופתעים מאוד.

ברזים למטבח

ברזים למטבח

אל תוותרו על העיצוב של הברז

יש אנשים שאוהבים לעצב את הבית ומשתגעים בכל פעם שיש טרנד חדש, ויש אנשים שדווקא לא יתחברו אליהם ואף יפתחו מהם סלידה. חשוב לזכור שלמרות שיש עיצובים מסוימים שנחשבים לטרנדים והם חמים עכשיו באופנה, זה לא אומר שאם תבחרו אותם לא תהיו מיוחדים. אם הברז מתאים לעיצוב המטבח שלכם, אם הוא מתאים לשימושיות שלכם ואם התחברתם אליו, תבחרו אותו אפילו אם מדובר בטרנד לוהט שיש אותו לעוד כמה אנשים שאולי חלק מהם אתם מכירים וכבר ראיתם אותו אצלם במטבח. העיצוב במטבח שלכם הוא אחד הפרמטרים החשובים למטבח איכותי ומרשים.

ברזי פרח שנותנים עיצוב מיוחד

יכול להיות שלא תדעו מהם ברזים למטבח בסגנון פרח אך כאשר תראו אותם תבינו שראיתם אותם לא מעט פעמים בחייכם אם כי עדיין לא תמיד ברור מדוע קוראים להם כח. אלו הם ברזים שמתחילים מהחלק העליון של הכיור, ממש מעל רצפת הכיור במרכזו, כאשר הם עולים בקשת מושלמת עד אשר הפתח שלהם יוצר פניית פרסה מושלמת בגוף הברז. למעשה ברזים אלו עגולים ויוצרים מראה עגלגל לכל אזור הכיור מה שיכול להיות יפה ונעים מאוד בעין. כמובן שיש ברזים כאלו בכל מיני סגנונות וגם בכל מיני צבעים, כאשר חומרים שמרכיבים אותם לרוב יהיו נירוסטה או ניקל אך יש גם חומרים אחרים.

ברזים במגוון רחב של צבעים

מי אמר שברז חייב להיות כסוף? כיום ניתן לבחור ברזים למטבח במגוון רחב של צבעים כאשר יש ברזים בצבע זהב, יש ברזים בצבע לבן ויש אפילו ברזים בצבע שחור. כמובן שלכל אחד מהצבעים יש את היתרונות והחסרונות שלו כאשר צבע שחור לא יתאים לכל מטבח והוא מחייב שימוש בצבעים נגטיביים או כהים, וצבע זהב יכול להיות דומיננטי מידי בחלק מהעיצובים, כאשר ברז לבן יכול להתלכלך מהר יותר. עם זאת כל אחד מהברזים הללו יכול להתאים לעיצוב אחר ולהשלים אותו בצורה פנטסטית.

ברזים שיוצאים מהקיר

עוד אחד מהטרנדים שאנו יכולים לראות שנכנס חזק מאוד לאופנה לא רק במטבחים בישראל אלא גם במקלחות ובמגוון רחב של עסקים, הם הברזים שיוצאים מהקיר. ברז שיוצא מהיר במקום שיהיה מחובר לכיור יכול להיות גם מאוד שימושי כאשר הרבה יותר קל לנקות ברז כזה, כי הוא פחות גדול, והרבה יותר קל לנקות את הכיור בעצמו כי מתחת לברז יש אזור שנשאר ריק לחלוטין. המראה של ברזים כאלו ובכלל המטבח כולו ומשטח העבודה, יכול להיות הרבה יותר עדין ואלגנטי וכמובן שבבחירת ברז בעל גימורים איכותיים ומראה יצירתי, תוכלו גם לקבל מראה הרבה יותר יוקרתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן