הסעות לים המלח – מקום נמוך לחופשה ברמה גבוהה!

מתכננים את החופשה או את הטיול הקרובים שלכם באזור ים המלח? מדובר כידוע על המקום הנמוך ביותר בעולם, שיש בו שפע של אטרקציות מדהימות – החל ממלונות הפאר המיוחדים, דרך מרכזי הספא הבלתי נשכחים, בריכות הבוץ המיוחדות, וכמובן שפע של מסלולי טיול מיוחדים מאד – בין אם מדובר על טיולים ברגל, באופניים, ברכב או בכל אמצעי אחר. חשוב כמובן להחליט לפני הכל, על דרך ההגעה שלכם לים המלח. כיום, משפחות רבות וקבוצות של מטיילים ותיירים, בוחרים באפשרות של הסעות מאורגנות לים המלח, שמאפשרות את הגישה הטובה ביותר לאזור.

הסעות לים המלח

הסעות לים המלח

כל הסיבות להזמין את חברת ההסעות

  • נסיעה ארוכה – הנסיעה לים המלח היא לא נסיעה קצרה כלל וכלל. מרוב המקומות בארץ, מדובר על נסיעה של שעתיים וחצי לפחות, ולעתים קרובות אף יותר. לכן, אם אתם נוהגים – מדובר על  נהיגה מתישה למדי. חברת הסעות תוכל לחסוך לכם את המאמץ, ולהביא אתכם לים המלח בקלות, מבלי שאתם צריכים לנהוג בעצמכם.
  • מסלול מאתגר – הנהיגה עצמה לים המלח אף היא אתגרית למדי – עם ירידות תלולות וחדות מאד. דבר שעלול אף להלחיץ חלק מהנהגים. במקום זה, מגיעים בהסעה מסודרת, עם נהגים שמכירים היטב את אזור ים המלח, וכמובן מקפידים על הבטיחות בעת הנסיעה.
  • נוח לקבוצות – אם אתם יוצאים בקבוצה מאורגנת לחופשה בים המלח, אזי שירות הסעות הוא קלאסי עבורכם. במקום שתגיעו בכמה רכבים, וכל אחד ישלם על הרבה מאד דלק והוצאות של הרכב – אפשר להתאגד ביחד. המחיר שתשלמו עבור ההסעות יהיה נמוך למדי עבור כל אחד, והדבר יאפשר לכם עדיין גישה נוחה מאד לאזור.
  • הסעות כל השנה – את שירות ההסעות לים המלח אפשר להזמין לאורך כל ימות וחודשי השנה, כולל גם בזמני הביקוש הגבוהים בקיץ ובחגים.

כמה זמן צריך להזמין מראש?

במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם חברת הסעות בכדי להגיע לים המלח, כדאי לעשות זאת זמן מה לפני החופשה עצמה. ברגע שיש לכם כבר תאריך ואתם מבינים שאתם זקוקים להסעה – יוצרים קשר ומשריינים תאריך להסעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן