התקנת חלונות אלומיניום

חלונות מעוצבים

חלונות מאלומיניום לעמידות ארוכת שנים

חלונות אלומיניום הם החלונות הטובים ביותר שאפשר לבקש לבית וזאת בגלל התכונות המדהימות של האלומיניום. בעוד יש חלונות מעץ וחלונות ממתכות שונות ומגוון רחב של חומרים בעידן המודרני, נשאר האלומיניום אחד החומרים החשובים ביותר שלא רק מועילים לעיצוב חלק ואיכותי אלא גם לעמידות ארוכת שנים. תרבות הצריכה שלנו, בעיקר למוצרים לבית עצמו כמו חלונות, פרגולות ועוד מתקנים שמותקנים בבית לאורך זמן, הפכה להיות כזו שממוקדת בעמידות. חומר עמיד כמו אלומיניום לבטח יספק עמידות שלא ניתנת לתחרות.

חלונות מעוצבים

התקנת חלונות אלומיניום: דברים שכדאי לדעת

 

  • התקנת חלונות אלומיניום תורמת בכל הפרמטרים. אחד הפרמטרים בהם דווקא אפשר להתחרות באלומיניום אך גם שם הוא כנראה ייצא מנצח הוא העיצוב. העיצוב החלק והאותנטי של חלונות אלו יוצר מראה מאוד יוקרתי שקשה לקבל עם חומרים אחרים ולכן ההתקנה יכולה להתאים לכל מתאר ולכל עיצוב.
  • על העמידות של האלומיניום כבר דיברנו אך זה הזמן לספר שוב שמדובר על חומר שלא מחליד. מתכת איכותית זו יכולה להחזיק מעמד זמן רב בתנאים חיצוניים וגם רוחות וגשמים לא יגרמו לה לבלאי מוקדם. אחרי עשרות שנים תופתעו לגלות שהחלון עדיין פועל כשורה ורצת התחזוקה שלו תהיה מינימלית עד כדי אפסית.
  • מבחינה בידוד מדובר בחלונות הטובים ביותר. הם מבודדים מבחינה אקוסטית ותרמית ויוצרים יחד חלון שקל מאוד להבין מדוע הוא הבחירה הטובה ביותר. הוא עמיד לחבלות חיצוניות ויחד עם זאת מאוד קל כך שפתיחה שלו לא תהיה מלווה במאמץ.

חלונות מעוצבים >>

איך להתקין את החלון?

יש מגוון שיטות כיצד להתקין את חלונות האלומיניום כך שכל לקוח יכול לבחור מה יהיה הכי השימושי עבורו. החלונות הכי נפוצים בישראל הם חלונות ההזזה, חלונות אלו למעשה נפתחים על מסילה ויש להם יתרון מובהק בכך שאינם תופסים מקום בעת הפתיחה. כך אפשר לפתוח את החלון ביתר קלות במאמץ קל ביותר וגם לנעול אותם במהירות. לעומת החלונות הלו יש את חלונות הציר שאותם אפשר לפתוח באופן מלא מה שמהווה חיסרון בחלונות ההזזה. עם זאת, היתרון בחלונות הזזה הוא החיסרון בחלונות ציר ובחלונות הציר אפשר לקבל פתיחה מלאה. ישנם גם חלונות שנפתחים לתוך כיס בקיר אך אותם קשה לנקות

חלונות קיפ ודריי קיפ

חלונות קיפ הם מהחלונות הטובים ביותר שיש עבור מקלחות ושירותים. זהו לא חלון הזה או חלון ציר אלא חלון שנפתח מלמעלה למטה כך שאי אפשר באמת להביט דרכו ואי אפשר להוציא את הראש דרכו. חלון זה מוצלח למקומות אלו בזכות העובדה שהוא מאפשר כניסת אוויר אך מונע הצצה אל תוך החדר. יש חלונות דריי קיפ שפועלים בשני הסגנונות, גם כחלון קיפ וגם כחלון ציר וכך אפשר ליהנות משתי העולמות במצבים שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן