טיול בניו יורק באוטובוס תיירים

אוטובוס תייירים

טיול באוטובוס תיירים

תכנון טיול במדינה זרה אינו עניין פשוט. יש לקחת בחשבון את אמצעי התחבורה, מקום הלינה, אספקת המזון ועוד. טיולים בערים גדולות ומיוחדות הם תמיד מהנים אך חשוב להכיר את האתרים המעניינים ולבחור באילו מהם תרצו לבקר. מעבר לכך, כדאי להכיר מסעדות טובות ולבחור במלון הממוקם בקרבה לאתרים אותם תרצו לראות. שכירת רכב בתוך העיר תהיה ברוב המקרים החלטה מטופשת בשל עומסי התנועה והמחסור במקומות חנייה ועל כן מומלץ להשתמש בתחבורה ציבורית. אפשרות נוספת ומהנה אף יותר היא טיול באוטובוס תיירים. מדובר, ברוב המקרים, באוטובוס בעל קומה עליונה פתוחה וקומה תחתונה סגורה אשר כולל הדרכה פרונטלית או לחלופין, הדרכה מוקלטת בשפות רבות ומגוונות, גם בעברית.

אוטובוס תייירים

אוטובוס תיירים בניו יורק

  • מסלול הטיול – קיימות חברות רבות המציעות טיולים באוטובוס תיירים ברחבי העיר ולכל אחת מהן מספר מסלולי נסיעה העוברים בסמוך לאתרים שונים ומגוונים. ביקור ראשון בניו יורק כולל ברוב המקרים את פסל החירות, בניין האמפייר סטייט, באטרי פארק, סנטרל פארק ועוד. כדאי להסתכל על מסלולי הנסיעה השונים המוצעים בכל חברה בכדי לבחור את המתאימים לכם ביותר.
  • עצירות בדרך – כל אוטובוס מבצע מספר רב של עצירות, בסמוך לאתרים חשובים ובנקודות שונות לאורך הדרך. חשוב להכיר את לוח הזמנים של האוטובוסים בכדי שתוכלו תמיד לחזור לנקודה ממנה באתם. לרוב, תדירות האוטובוסים נוחה כך שניתן לעשות באוטובוס התיירים שימוש כבכל אמצעי תחבורה ציבורית כדוגמת רכבת תחתית או אוטובוס ציבורי. כדאי לדעת את מיקומן של תחנות העצירה השונות בכדי לתכנן את המסלול בו תרצו לטייל
  • הדרכה – בחלק מהאוטובוסים מתקיימת הדרכה פרונטלית על ידי מדריך בעוד אחרים מציעים הדרכות מוקלטות במגוון שפות. ההדרכה מתאימה לאתרים אותם תעברו בדרך ומספקת מידע מועיל ומעניין ועל כן כדאי לעשות בה שימוש. חשוב לוודא כי החברה בה תבחרו מציעה הדרכה בשפה העברית בכדי שתוכלו ליהנות מהמידע ולמקסם את חוויית הטיול.
  • שימוש באוטובוס תיירים – אם בחרתם לקנות כרטיס לאוטובוס תיירים, תוקפו ינוע בין 24 שעות לבין מספר ימים, כתלות במחירו. ברוב המקרים תוכלו לעבור בין הקווים השונים בכל חברה והחליף אוטובוסים ללא הגבלה. חשוב לשים לב לשעות הפעילות של השירות על מנת שלא להיתקל במצב בו אין לכם תחבורה חזרה. במקרים רבים ניתן לקנות כרטיסים המשלבים אוטובוס תיירים ואטרקציות שונות או כרטיסי כניסה לאתרים שונים. כדאי לברר זאת על מנת שתוכלו להוציא כמה שפחות וליהנות כמה שיותר.

מדוע לבחור באוטובוס תיירים?

אם חשקה נפשכם בטיול בתפוח הגדול ואינכם מכירים את העיר כלל – אוטובוס תיירים הוא בחירה טובה עבורכם. כך תוכלו לחוות את המיטב שיש לניו יורק להציע ובה בעת ליהנות מתחבורה ציבורית נוחה ובמחיר הגון. כדאי לשקול טיול מסוג זה, במיוחד אם זהו ביקורכם הראשון בעיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן