למה כדאי לרכוש כספות

 

כספות משמשות בארגונים רבים, בעסקים שונים ובמקומות פרטיים כאלה ואחרים. הסיבות לרכישת כספות הן רבות החל משמירה על מסמכים רגישים שונים או מסווגים של הארגון או העסק, דרך שמירה על חפצים יקרי ערך, שמירה על מזומן, שמירה על מוצרים יקרים בחנויות ועד לשמירה על כלי נשק שונים.

על מנת לספק את כל הצרכים הללו יש כיום בשוק מגוון רחב של כספות אשר עונה לכל הדרישות בכל הגדלים ובכל צורות ואמצעי האבטחה, לרבות כספות אלקטרוניות, חסינות אש וכדומה. סוגי הכספות הנפוצים כיום הם:

  • כספת לבית בגדלים שונים
  • כספת למשרד לצרכים מגוונים
  • כספת אלקטרונית
  • כספת חסינת אש
  • כספת כבדה במיוחד
  • כספת כארון קודש לבתי כנסת

בחירת הכספת המתאימה ביותר

על מנת לבחור כספת נכונה, יש לדעת היטב את הצרכים שלכם, ומה אתם מייעדים לשמור בתוכה. אם מדובר במסמכים שונים, יש לוודא כי הכספת במידות הנכונות, ואם אתם מעוניינים לשמור בה חפצים או מוצרים שונים, ניתן לרכוש כספת עם מגירות או עם מדפים אשר תוכל להכיל כמות גדולה של פריטים בצורה נוחה ונגישה.

את רמת הבטיחות של הכספת קובעים על פי רמת וסיווג המסמכים או ערך החפצים, וכיום ניתן להזמין מערכות אבטחה אלקטרוניות משוכללות אשר משלבות בין נעילה ידנית וקוד אלקטרוני ועד לכספות עם הגנה ביומטרית.

יש לציין כי על כל המתקנים הללו לעמוד בתקנים של מכון התקנים הישראלי, ורבים מהם עומדים גם בתקנים האמריקנים והאירופאים המחמירים ביותר בתחום זה.

כספות בזול

למה כדאי להתקין כספת בבית?

אנשים רבים מחזיקים בביתם חפצי ערך, מסמכים משפחתיים חשובים, כסף מזומן וכדומה. על מנת למנוע אפשרות של גניבה או משחקי הילדים עם חפצים אלה, מומלץ להתקין כספת בבית, והדבר נחוץ במיוחד, כאשר מחזיקים נשק בבית ולא רוצים כי יהיה בהישג ידם של הילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן