21 באפריל 2024

חוששים שקיימת נזילה במבנה? ריח של רטיבות? מים מחלחלים פנימה? שימו לב – כל יום שעובר וכל טיפה שמצטרפת מגדילים את הנזק ואת העלויות של התיקונים והשיקום שאתם צפויים להתמודד מולם. אז מה צריך לעשות? אל מי פונים כדי להפסיק את הנזילה? כיצד ניתן לטפל בתופעה ביעילות מקסימלית, על מנת למזער נזקים ולמנוע הוצאות מיותרות? קבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על גילוי נזילה

מה שצריך זה לעצור את הנזילה!

המטרה שלנו בטיפול בנזילה היא לפני הכול לעצור אותה. כי כל עוד מקור הנזק קיים, אין כל טעם לנסות לטפל בנזקים. אין סיבה לייבש אם הטפטוף נמשך. לכן לפני הכול אנחנו צריכים לתקן את הנזילה. אבל גם כאן לא מדובר בהוקוס פוקוס שקל לטפל בו במהירות. שכן מניין לנו לדעת מהו מקור הנזילה? איך נוודא כי זיהינו נכון את הצינור הסורר? כאן נכנסת לתמונה הקידמה הטכנולוגית בענף האינסטלציה.

מצלמה תרמית לפתרון העניין

לפתרון הרווח והמומלץ קוראים מצלמה תרמית. מדובר על מצלמה ייחודית אשר מאפשרת לנו לקבל תמונות מצב מהנעשה מתחת לפני השטח. דהיינו, בעובי הקירות או מתחת למרצפות לגילוי נזילה. וזאת ללא כל הרס ובלי לכלוך. כי אין צורך להרוס את הקירות או לחצוב בהם, אין סיבה להתחיל להרים סתם כך מרצפות, אם אפשר פשוט לזהות מה מתרחש מתחתיהם בעזרת המצלמה המדוברת. מצלמה זו מאפשרת לאנשי המקצוע לאתר נזילות ולזהות את המיקום המדויק שלהם במהירות רבה ובקלות.

זיהינו את הנזילה, מה עכשיו?

אז כאמור, במידה וביצעתם גילוי נזילה, הצעד החכם הוא לפנות אל מומחה באיתור נזילות. מומחה זה יוכל בעזרת הציוד המתקדם והמקצועי שלו לזהות את מקור הנזילה ולהציע טיפול מתאים. כמו כן ייערך רישום מדויק ובו דיווח על מקור הנזילה. כך שקל יותר יהיה לטפל בנזילה ולפתור אותה. כי כשיודעים בצורה מדויקת מהי הבעיה, קל יותר לפתור אותה.

לפנות אל מומחה שמציע שירותים מתקדמים

חשוב לנו מאוד לפנות אל מומחה מומלץ בענף האיתור. כי אין די במצלמה תרמית מקצועית ומתקדמת, אלא יש צורך בידע מקצועי ובהבנה בפיענוח הצילומים. כך ניתן לקבל את מלוא המידע לגבי הנזילה שמתרחשת, ובהתאם לכך למצוא את הפתרון המוצע והמתאים ביותר לפתרון יעיל ומהיר ככל האפשר.

לתכנן נכון את אופן התיקון

כאשר יש את המידע המפורט באשר לתקלה ולצינורות התקולים, ניתן לתכנן בתבונה את התיקון לאחר גילוי נזילה. כאשר המטרה שלנו היא לתקן את הנזילה במינימום חציבות ונזקים, במינימום לכלוך ואבק, אך במקסימום יעילות ובביטחון – שהתקלה תוקנה במלואה וכי הצנרת עתידה לתפקד היטב לאורך שנים ללא תקלות נוספות שיעיבו על החיים שלנו. כי תיקון מקיף ומקצועי בוחן את המצב של הצנרת ומטפל בכל ליקוי, קטן כגדול, על מנת למנוע בעתיד הישנות של נזילות או טפטופים באזורים שצריכים להיות יבשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן