למה חשוב לשמור על שקיפות מלאה בדיונים על מזונות ילדים?

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מגיעים למצב בו הם מבינים כי אין כל טעם לשמור על הנישואין שלהם אם הם לא באמת מצליחים לשמור על השלום והשלווה ביניהם, ולכן רבים מגיעים למסקנה הבלתי נמנעת של גירושין. יחד עם זאת, לא מדובר בתהליך פשוט כלל וכלל, במיוחד אם מעורבים ילדים בעניין, ולכן חשוב מאוד לנהל את התהליך בצורה בוגרת ואחראית בכדי לדאוג לילדים ולצרכים שלהם, גם אם אתם מחליטים על גירושין.

במאמר זה נתייחס לחשיבות הגדולה הקשורה בשמירה על השקיפות בתהליך הגירושין ובדיונים על מזונות ילדים. אל תנסו להסתיר הכנסות או רווחים, אל תנסו לשנות את התשלומים או לנסות להשיג הסכמים מתוך ניסיון לפגוע בבן הזוג השני. בסופו של דבר, מדובר בילדים שלכם, וברור שאתם רוצים את הטוב ביותר עבורם.

בחירה במגשר מקצועי על פני מריבות עם עורכי דין

הדרך הטובה ביותר בה תוכלו לנהל את השיחות על מזונות ילדים בצורה מכובדת וראויה היא פשוט לבחור במגשר מקצועי במקום לבצע את המריבות והויכוחים שלכם עם עורכי הדין. בעוד שעורכי הדין ינסו רק להוציא כמה שיותר מהצד השני, ולא משנה במה זה יהיה כרוך, מגשר מקצועי יעבוד עם שניכם מתוך ניסיון להגיע בשלום ובהבנה להסכמים אשר יאפשרו לכם להעניק לילדים שלכם את הטוב ביותר ולאפשר להם להמשיך לחיות את המשך החיים שלהם מבלי לחוש בהשלכות הקשות של הגירושים בכל יום מחדש.

בחירה במגשר היא ללא ספק הדרך הנכונה. וגם אם קשה לכם ואתם פגועים, אל תשכחו כי הצד שהכי נפגע בהליך הגירושים הוא הילדים, ושווה לנסות להגיע להסכמים בשלום ובהבנה בעיקר בשבילם.

הסתבכויות משפטיות בהליך הגירושין

שמירה על שקיפות במהלך שיחות על מזונות ילדים הינה חשובה גם בכדי למנוע מכם הסתבכויות משפטיות בהליך הגירושין אותו אתם עוברים. למשל, אם תנסו להסתיר הכנסות, נכסים או הון כלשהוא, ובאיזו שהיא דרך הצד השני יצליח לחשוף את הכספים הללו, אתם יכולים להסתבך באופן משמעותי מאוד מול בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *