מזרון התעמלות למכון כושר

מזרון התעמלות הוא חלק בלתי נפרד מהתפאורה של מכון הכושר אך כיצד בוחרים אותו נכון?

למה צריך מזרון התעמלות במכון?

מזרון התעמלות של עמי מנדלבוים הוא אחד האביזרים החשובים ביותר במכון. אמנם במכון הכושר יש מכשירים רבים ומשקולות בכל מיני משקלים אך בסופו של דבר אי אפשר להשלים אימון איכותי בלי לעבוד על שרירי הבטן, בלי לבצע מתיחות ובלי לבצע אימונים משלימים כמו יוגה או פילאטיס שמוצעים כיום כמעט בכל מכון. בהנחה שאתם לא רוצים להיות על הרצפה כשאתם מבצעים את התרגילים הללו, מכון הכושר צריך לדאוג שיהיו מזרונים מתאימים. המזרונים יכולים להיות קשיחים ודחוסים או רכים שכוללים ספוג וציפוי בד, ובכל מקרה הם צריכים לעמוד בכמה פרמטרים חשובים.

מזרוני התעמלות של עמי מנדלבוים לחדרי כושר

מזרוני התעמלות של עמי מנדלבוים לחדרי כושר

המזרון צריך להיות בעובי הנכון

הפרמטר הראשון שבו המזרון צריך לעמוד הוא העובי שלו. זה פרמטר שיכול להיות מבלבל כי מצד אחד מזרון עבה מידי יהיה קשה לאחסון ולניוד ומצד שני מזרון דק מידי ייתן לכם את התחושה שאתם על הרצפה. אמנם ההעדפה הזו יכולה להשתנות מאוד בין מתאמן למתאמן ויחד עם זאת יש למזרונים שימושים רבים, כך שההתאמה של המזרון תהיה שונה. לפעילויות כמו כפיפות בטן או בטן סטטית עדיף מזרון רך, ליוגה ופילאטיס עדיף מזרון קשה ליציבות רבה יותר כך שלא יחליק על הרצפה וכן הלאה. כמובן שגם ההעדפות בפעילויות עצמן יכולות להשתנות בין ולכן כדאי שיהיו במכון כמה סוגים.

מזרונים משתלמים אך עמידים

המזרונים חייבים להיות משתלמים למכון הכושר כי הוא צריך לפחות עשרים כאלו. אפילו אם מדובר בחדר כושר קטן הוא חייב שיהיו לו מספיק מזרונים כ ברגע שיהיה מחסור במזרון אחד זה מונע מהמתאמנים להתאמן. אם המחסור של המזרנים יהיה בחוג שהמכון מעביר, על אחת כמה וכמה אם נגבה עבורו תשלום נוסף, זו בעיה הרבה יותר גדולה. לכם חשוב שהמזרונים יהיו משתלמים אך באותה מידה גם עמידים ואיכותיים לשימוש. אם הם לא יהיו איכותיים הם לא יהיו שווים את הקנייה ואם הם לא יהיו עמידים, אז המכון יצטרך להחליף אותם אחרי שנה או שנתיים וייצא שכרו בהפסדו.

חשוב שהמזרון יהיה נוח לשימוש

מה זה אומר מזרון נוח לשימוש? הפרמטר הזה יכול מעט לבלבל כיוון שעל הנוחות של המזרון כבר דיברנו. הוא צריך להיות דחוס או אוורירי לפי סוג השימוש וכמובן שיש צורך באיזון המתאים. עם זאת יש עוד כמה נקודות שמשפיעות על הנוחות כמו למשל הקיפול האפשרי שלו. אם המזרון לא יכול להתקפל הוא יכול להיות בעייתי יותר לשימוש, לניוד ולאחסון. כמו כן האחסון שלו יהיה קל יותר בחלק מהמכונים אם יהיה ניתן לתלות אותו. יש כיום מזרונים דחוסים וקשיחים שיש בהם חור ייעודי שמאפשר תלייה שלהם על קולב שמגיע עמם מאותו היצרן.

מזרון מעוצב ואפילו ממותג

בחירת מזרון התעמלות אולי נשמעה לכם בהתחלה פשוטה אך אחריה מאמר הבא כבר הבנתם שהיא לא בדיוק כזו. יחד עם כל הפרמטרים שעליהם דנו במאמר האחרון יש עוד פרמטר אחד שיכול להשפיע מאוד והוא העיצוב שלו. אמנם זה לא הפרמטר החשוב ביותר אך הוא יכול להוסיף מאוד כי לחדרי הכושר בדרך כלל יש צבעים דומיננטיים בלוגו שמאפיינים גם את המכון עצמו. אם זה ממש חשוב לכם, יש יצרני מזרונים שיכולים גם להדפיס את הלוגו של מכון הכושר על המזרון. אם אתם מעוניינים בהצעה כזו תחפשו את החברות שמספקות לכם אותה ותרוויחו כפליים: גם מזרון התעמלות איכות וגם מיתוג!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן