איך לבחור מסכה לשיער בצורה נכונה?

רכישה של מסכה לשיער הינה רכישה שחשוב לבצע בצורה נכונה ותוך כדי שבודקים היטב את ההתאמה שלה אל הרוכש. לכל אחד ואחת יש סוג שונה של שיער, וצרכים שונים, ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור בצורה נכונה את המסכה.

כמובן, לעיתים אחד השיקולים המשפיעים על הבחירה הוא המחיר. לצד מסכות לשיער במחירים עממיים ניתן למצוא מסכות יוקרתיות במיוחד בעלות של כמה מאות שקלים, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש מסכה כזו. לכן, קבעו מראש את התקציב שאתם יכולים להשקיע ברכישת המסכה, ורק לאחר מכן בדקו את המסכות השונות באותה רמת מחירים.

זיהוי הצרכים של השיער שלך

כאמור, ישנו מגוון רחב של מסכות שונות לשיער, ולכן חשוב לזהות את הצרכים של השיער בכדי להתאים לו מסכה לשיער טובה. למשל, לשיער יבש תתאים מסכה מסוג מסוים, בעוד לשיער צבוע תתאים מסכה מסוג אחר. בנוסף, ישנן מסכות המתאימות לשיער הנוטה לקצוות מפוצלים או שיערות שבורות, מסכות לטיפול בקשקשים ועוד.

לכן, לפני שבוחרים מסכה לשיער כדאי מאוד לפנות אל מעצב שיער מקצועי ולהתייעץ איתו על המסכה המתאימה. שימו לב כי לעיתים מעצב השיער גם מוכר מוצרים בעצמו ולכן כמובן שהוא ימליץ על המוצרים הללו ולכן אל תבקשו המלצה למוצר ספציפי, אלא רק אבחון של סוג המסכה שיכולה להתאים לשיער שלכם.

בדיקת המרכיבים של המסכה

עוד דבר שחשוב לבדוק לפני שבוחרים מסכה לשיער, במיוחד אם זו מסכה יקרה, הוא המרכיבים שלה. תוכלו להיעזר אפילו באינטרנט בכדי לבדוק מהם המרכיבים הנמצאים במסכה ולוודא שמדובר בחומרים איכותיים ולא חומרים כימיים או סינטטיים אשר עלולים דווקא להזיק לשיער במקום לתרום לשיפור שלו.

שימו לב כי רשימת המרכיבים על האריזה מסודרת על פי כמותו של כל מרכיב. המרכיב הראשון ברשימה הוא העיקרי ולאחריו שאר המרכיבים בסדר יורד. זהו גם נתון שחשוב לדעת כי אם יש חומר שאתם רוצים שיהיה כלול במסכה, אך הוא האחרון ברשימה, לא בטוח שהתכולה שלו בתוך המסכה באמת משמעותית ובאמת משפיעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *