ניהול מוניטין האם אפשר לעשות זאת בעצמינו

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין היא אחת הפעולות החשובות ביותר שתצטרכו לבצע והיא תעזור לכם בטווח הארוך בצורה ניכרת. אנשים רבים סובלים מביקורות רעות או מהכפשות שם, שיכולות להגיע בפייסבוק, בטוויטר, בכתבות ובהופעת מסמכים משפטיים בגוגל ובמקומות רבים אחרים והגיע הזמן שתדעו מה יש לכם לעשות בנידון.

השיטה הקלה לניקוי: להיעזר בחברה מקצועית

אם אתם רוצים למגר את התוצאות השליליות ממנועי החיפוש שמזכירים את השם שלכם או שם החברה אתם צריכים לבצע זאת בצורה יעילה במיוחד. הפתרון הכי טוב הוא לפנות לחברה מקצועית שבקיאה בנושא ויודעת להתמודד גם עם מצבים קשים מאוד בהם יש הרבה אזכורים שצריך לטפל בהם, והיא זו שתעבוד מההתחלה כדי לנקות את השם שתרצו לנקות, ולא משנה במי מדובר או באיזה גוף. עם את, אנשים רבים רוצים לבצע את זה לבד, גם כדי לשלוט בתכנים שהם מעלים וגם כדי לחסוך בעלויות, וזה הזמן להבין האם זה אפשרי, ואם כן אז איך.

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין: האם אפשר לעשות זאת בעצמינו?

  • השלב הראשון בניהול מוניטין לעצמכם הוא כמובן לברר היכן השם שלכם מופיע ברשת ובאלו אזכורים. יכול להיות שחלק מהם יהיו ביקורת רלוונטית אך עדיין תרצו להאפיל עליה וזה בסדר גמור, אך חשוב להבין באלו ביטויים בדיוק האזכור הרע מופיע כדי שתדעו כיצד לפעול. חשוב לחפש את כל הביטויים הרלוונטיים, את השם שלכם, שמכם במרכאות, שם החברה, שם החברה בצירוף ביטוי נוסף כמו 'ביקורת' או שם הפרשייה שהופעתם בה וכולה.
  • השלב השני זה לפנות ישירות לאותם גורמים שפרסמו את הכתבות השליליות כדי שיבצעו מחיקה מגוגל של אותם הכתבות השליליות.
  • במידה והשלב השני לא מצליח – מגיע השלב בו אתם צריכים לחשוב כיצד אפשר להגיע לדירוג גבוה יותר באותם מנועי חיפוש על ידי דחיקה של התוצאות השליליות בגוגל כדי שהאזכור השלילי לא יופיע. תוכלו לכתוב כתבות רבות וחיוביות על העסק שלכם או על השם שלכם, זה יכול להיות ערך בוויקיפדיה, פוסטים בפייסבוק, בלוג שתפתחו ועוד.

כיצד נדע שזה מועיל?

הדבר הכי טוב בניהול מוניטין ברשת הוא היכולת לבדוק את עצמכם באופן מיידי. אחרי שתעלו אתר מסוים, עמוד מסוים או פוסט מסוים בפייסבוק תוכלו מיד להיכנס לחפש את שמכם באותן פלטפורמות ולראות מה התוצאות הראשונות. סביר להניח שכל כתבה נוספת שתעלו תדחק את אותן תוצאות יותר ויותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן