עדשות מולטיפוקל לבעלי צילינדר

עדשות מולטיפוקל יכולות לשנות את חייכם ולספק לכם איכות חיים הרבה יותר גבוהה. יכול להיות שאתם לא מכירים אותן או שאתם מכירים אותן אך יש לכם כמה שאלות לגביהם, כאשר יש שאלה אחת מפורסמת: האם יש עדשות מולטיפוקל עם צילינדר? זה הזמן לענות על השאלה הזו בהרחבה.

מהן עדשות מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל מחולקות לשלושה אזורים שונים. כל אחד מהחלקים שלה פותרים בעיה אחרת, אחד מהם יהיה טוב לראייה למרחק, אחד מהם יהיה טוב לראייה מטווח צר ויש גם חלק שעוזר לראות לטווח הבינוני. אולי נשמע לכם מוזר לחשוב שבעדשה אחת אפשר לשים כל כך הרבה פתרונות אך למעשה זו הטכנולוגיה החדשה ביותר שכבר שנים איתנו, ומידי שנה ממשיכה להשתפר עוד ועוד. החלקים בעדשות אלו אינם בדיוק שווים אך הם מסודרים לפי הראייה הטבעית כך שלכל אחד יהיה נוח להיות איתן ולא משנה מה הוא צריך, לקרוא ספר, לעבוד עם מחשב או לראות למרחק.

למי מתאימות עדשות אלו?

העדשות הללו מתאימות בעיקר לאנשים שצריכים משקפיים גם כדי לראות למרחק וגם כדי לראות מקרוב. רוב האנשים שמשתמשים במשקפיים עם עדשות מולטיפוקל יהיו מעל גיל 40 כאשר חלק נכבד מהם יהיה גם מעל גיל 50. ככל שהגיל מתקדם יש יותר ויותר בעיות ראייה כאשר ראייה מקרוב היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בגיל זה. עם זאת עדשות מולטיפוקל יכולות להתאים למגוון רחב של אנשים וגם צעירים וילדים. עדשות אלו נוחות מאוד ולמעשה יש להן יתרונות רבים גם בעניין הכלכלי, הרי יש צורך רק בזוג משקפיים אחד במקום להיסחב עם כמה, וכמובן הנוחות שלה אין כלל תחרות.

האם יש כאלו עם צילינדר?

יש גם עדשות מולטיפוקל עם צילינדר כך שכל אחד יכול ליהנות מהעדשות הנפלאות הללו. העדשות אמנם יהיו יקרות יותר עם צילינדר אך בכל זאת הן יכולות להיות מוכנות עם הצילינדר הדרוש וההתאמה האישית בכל מקרה מתבצעת כדי להתאים למספר, אז גם את הצילינדר אפשר לסדר. חשוב לזכור שצילינדר נפוץ מאוד בעינן האנושית, הצילינדר למעשה מבטא את הקימור של הקרנית שלעתים יכול לגרום לטשטוש נוסף ראייה יחד עם המספר בעין. לכן לא יש לא מעט עדשות מולטיפוקל שיש להם גם צילינדר כך שאתם יכולים ליהנות מכל היתרונות שלהם גם אם יש לכם כזה.

ממי אפשר לקנות את העדשות?

עדשות מולטיפוקל עם צילינדר אפשר לרכוש מרוב חנויות המשקפיים. בכל חנות משקפיים שמכבדת את עצמה ודואגת לחידושים הכי עדכניים יש כיום אפשרות להתאים ללקוח עדשות מולטיפוקל גם עם צילינדר כמובן שעדשות מולטיפוקל עוד ממשיכות להתקדם בפופולריות שלהם ובעתיד הן צפויות להיות העדשות המרכזיות שכולם כבר יכירו וישתמשו בהן, בשל כל היתרונות שלהם. את העדשות יש לקנות רק אחרי התאמה מדויקת הרי ללא ההתאמה יש סיכוי טוב שהעדשות לא יהיו טובות או שיהיה צורך להחליף אותן בהמשך בטווח הקצר.

כיצד יש להתאים אותם?

כדי להתאים את העדשות קודם כל יש צורך להבין מה המספר של הלקוח. הלקוח שמגיע לבדיקה לא באמת מבין בעולם האופטיקה ולכן הוא סומך על הצוות המטפל שיידע כיצד לבחור לו את העדשות הכי טובות. אחרי בדיקת ראייה קצרה כבר יהיה ברור מה המספר של אותו לקוח ולאחר מכן יש לבדוק לו גם את הצילינדר. אחרי שמתקבלים שני הנתונים הללו צריך להבין מה השגרה שלו. האם הוא בעיקר קורא או מביט בטווח הבינוני, או שמא הוא בעיקר צופה למרחקים? כך יהיה ניתן לקבוע מה יהיה היחס בחלקים של עדשות המולטיפוקל הבאות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן