עוד משפחה לפתרון בעיות במשפחה

עו"ד משפחה

עורך דין משפחה יכול להיות האיש שאתם צריכים לצדכם כדי לפתור בעיות סבוכות מאוד. בעיות סבוכות מו בעיות משפחתיות קשה למצוא הרי שכל אחד מרגיש פתוח ובנוח עם בני המשפחה שלו ויחסי האמון בין הצדדים יכולים להוביל לתיקים מורכבים מאוד בבית המשפט. כיצד עו"ד משפחה יכול לעזור ובאלו נושאים? הנה כמה נושאים נבחרים שבהם עורך דין משפחה יכול להיכנס לתמונה.

עורך דין משפחה לגיבוש הסכם חיים משותפים

אחד הנושאים המוכרים ביותר שהפופולריות שלהם עולה משנה לשנה בעיקר בגלל שמברי הגירושין אנשים עוברים בימינו, הוא כמובן גיבוש הסכם חיים משותפים או כמו שהוא נקרא בימינו בפי העם, הסכם ממון. הסכם זה אמנם נקרא בסלנג הסכם ממון אך הוא קובע הרבה יותר מעתידו של הרכוש המשותף. הסכם חיים משותפים למעשה מצליח לתת כיוון מסוים מה יקרה לזוג ולרכוש המשותף שלהם, בוודאי לילדים משותפים, אם יחליטו להתגרש בעתיד. חשיבות כניסתו של עורך דין משפחה לתמונה גבוהה מאוד כיוון שכך אפשר להימנע מטעויות ולחשוב על הכול עד לפרט האחרון.

עורך דין משפחה לגישור בין המשפחה

  • גם אם החלטתם להתגרש, זה הזמן לפנות לעו"ד משפחה. עורך דין משפחה יוכל לעזור לכם להתגרש בצורה טובה יותר כאשר עומדות לפניכם שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בעורך דין גירושין שלרוב יהיה גם עורך דין משפחה, הרי הוא מתמחה בדיני משפחה ובכמה נושאים, כאשר תהליך זה יהיה יקר יותר ולמעשה גם יפצל אתכם יותר בתור בני זוג שאמנם מתגרשים אך עדיין יש להם דברים משותפים כמו ילדים, רכוש וכסף. מצד שני גישור גירושין נתפש כיום בתהליך טוב יותר גם לכם וגם לילדים ובכל מקרה עורך דין משפחה יהיה שם כדי לעזור.
  • עוד תהליך של גישור בין בני משפחה יכול להיות בנושאים אחרים לחלוטין. למשל, יכול להיות שיש עסק משפחתי שהיחסים בין עובד ומעביד לבין אבא ובן, לצורך דוגמה, יכולים לקבל גבול מטושטש מאוד שייעלם. עורך דין משפחה יעזור לגשר על הפער הזה ויעזור גם לפתור מחלוקות שיכולות לעלות אפילו בין בני משפחה קרובים מאוד.

זה הזמן להחתים עורך דין על הצוואה

אחד מהרגעים שאף אחד לא רוצה להגיע אליו אך בסופו של דבר כולנו נצטרך לתכנן, הוא כתיבת הצוואה. זה שתכתבו צוואה זה לא כל כך יעזור כי עורך דין צריך לאשר אותה. רק אחרי אישור עורך דין השופט שבבוא העת יצטרך להכריע מה קורה עם ההון והרכוש של המנוח, יוכל להחליט בצורה קוהרנטית וצודקת. יש לא מעט זיופים של צוואות בימינו או מצבים בהם שכנים או עובדים מנסים להשפיע על דעתם של המבוגרים לעת זקנה, ובכל מקרה יכול להיות שיהיו טעויות סמנטיות קשות מאוד שלמעשה יגרמו לצוואה להשתמע לשתי פנים מה שלא יוביל את הגשמת בקשת המנוח המקורית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן