על הדברת ג'וקים לא רעילה

הדברת גוקים יכולה להיות זאת שתושיע אתכם מהצרה הגדולה שנפלה עליכם כאשר ביום בהיר אחד הופיע הגוק, והתחיל לעשות בעיות. הוא מכניס הרבה פאניקה אך הפאניקה תהיה גדולה עוד יותר כאשר הבית שלכם יהיה מלא בריסוס מזיק ורעיל. הנה כמה שיטות לא רעילות שאתם חייבים להכיר.

להדביר ולשמור על הבריאות

במהלך השנים הבנו שהדברת ממזיקים באופן כללי חייבת להיות בשימוש של רעלים שונים אך זה פשוט לא נכון. הדברת מזיקים ובפרט הדברת גוקים יכולה להיות כל תהליך של מיגור המזיק והיא לא חייבת להיות שימושית עם רעלנים שונים., יש מגוון שיטות להדברה יותר בטוחה כאשר אפשר להימנע מפגיעות בבריאות, בעיקר של חיות מחמד וילדים קטנים שגופם הקטן הוא חיסרון בכל מה שקשור לחומרי ההדברה. אלו שיטות קיימות להדברת גוקים לא רעילה? הנה כמה מהן.

הדברת ג'וקים

הדברת גוקים ללא שימוש ברעלים

  • שמנים אתרים יכולים להיות חומר הדברה מעולה כנגד גוקים. יש להם אפקט חיטוי ברמות משתנות והם מעולים גם כנגד הגוקים המגעילים שאתם לא אוהבים. הם ירחיקו את הגוקים מהבית שלכם תוך כדי שהם יכניסו ריח טוב עבורכם, כאשר הריח השולט יהיה מנטה חזק. כל מה שצריך לעשות הוא לטפטף 10 טיפול של שמן אל חצי כוס מים והריח יעשה את שלו.
  • אפשר להדביר את הגוקים גם על ידי ספריי שמורכב משמנים אתרים, עשב לימון, מרווה, רוזמרין וצמחים אחרים מאותה משפחה. האיכות שלהם משתנה אך השימוש דומה, הרחקת הגוקים מהבית. שימוש בספריי נתפס שנוח יותר אך הוא מתנדף מהר יותר.
  • עוד שמן שיכו להרחיק מזיקים הוא שמן הנים. זהו צמח הודי שיכול לקטול מזיקים והוא משומש ברפואה ההודית כנגד חיידקים, כמו למשל לפטרת, וירוסים, כינים ועוד. יש לטפטף מהחומר הזה ברחבי הבית כאשר הריח החזק שלו יהיה די בלתי נסבל בהתחלה אך אתם תודו לו אחרי שהוא ירחיק את הגוקים מביתכם.
  • ניתן למצוא עוד שלל חומרי הדברה אורגניים וירוקים לחלוטין שלא יגרמו להרעת רצפת הבית שלכם בשום צורה. תגיעו לחנות הדברה ותצאו עם לא מעט אפשרויות שיתאימו לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן