פאות מהיכן מייבאים שיער לפאות

פאות

עזרו בהכנת המאמר: פאות רמי – http://www.ramiwigs.co.il/

כשחושבים על גלובליזציה מיד חושבים על עוגיית אוריאו או קוקה קולה, אך למה לא לקחת לדוגמה את הפאות? שיער מהודו מגיע עד לנערה מישראל, שיער מברזיל חוצה יבשות עד לאירופה ושיער מאירופה בכלל מתיישב על ראשה של נערה מארצות הברית. מאין כל השיער הזה מגיע?

קיבוץ הגלויות של הפאות

הפאות מגיעות מכל רחבי העולם וכמובן שיש פאות פחות איכותיות ופאות יותר איכותיות. יש סוגים שונים של שיער ברחבי העולם ומה שמשפיע על כך הוא גם אורח החיים וכמובן הדרך שבה אוספים את השיער, ומצד שני זו גם התזונה שמשפיעה מאוד. יש סיבה מדוע שיער דרום אמריקאי לא יהיה כמו שיער אירופאי ולמה שיער אסיאתי לא יהיה כמו שיער טורקי, אך מה בכלל ההבדלים ביניהם והאם זה רק באיכות או גם בעיצוב? זה הזמן לגלות מהיכן מייבאים את כל השיער הזה.

פאות

מהיכן מייבאים שיער לפאות?

  • השיער הכי איכותי מגיע מאירופה. שיער אירופאי הוא ברובו שיער שמגיע מרוסיה, אוקראינה ומדינות נוספות במזרח אירופה כאשר יש עוד מקומות שמהם הוא מגיע אך בצורה מעטה יותר. שיער זה יכול להיות דק גלי, חלק והוא מהמבוקשים ביותר
  • עוד שיער מבוקש הוא הדרום אמריקאי. שיער זה מגיע מברזיל, ארגנטינה, פרו ומדינות נוספות בצורה מועטה יותר והוא יכול להיות עבה וארוך ובסגנון חלק או גלי.
  • שיער אפריקאי יהיה מסולסל יותר וקצר יחסית ולרוב יגיע בגוונים כהים של שחור עד חום כהה.
  • טורקיה היא מיצואניות השיער המובילות כאשר שיער טורקי ידוע בגווניו הבהירים והשיער הדק שלו.
  • גם אסיה נכנסת חזק לתמונה יצואניות השיער ואולי רוב השיער מגיע משם. שיער אסיאתי שמגיע מסין, יפן, תאילנד וקוריאה יהיה שחור, עבה וחלק וגם הודו נכנסת לתמונה עם סגנונות דקים יותר.

גם הישראלים תורמים שיער

גם בישראל בנות רבות תורמות שיער, ולעתים אפילו בנים שמאריכים אותו במיוחד, כאשר זהו לא רגע פשוט בעיקר עבור נשים שצריכות להיפרד מהשיער הארוך שלהם. אמנם ייצור הפאות לא מתרחש כאן באופן שיטתי כמו במדינות אחרות אך השיער הישראלי גם נמצא אי שם ומסווג בתור שיער באיכויות גבוהות כמו מקומות אחרים בעולם למרות שאין קטגוריה משלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן