21 באפריל 2024
צילומי דוגמנות לקווי הביוב

צילומי דוגמנות לקווי הביוב

צילומי דוגמנות לקווי הביוב
צילומי דוגמנות לקווי הביוב

צילום קווי המים, או "צילום ביוב" מומלץ כאשר יש בעיות בצנרת שחוזרות על עצמן. הבעיות הללו יכולות לנוע מסתימה ועד שחיקה של מערכת הביוב. יש צורך להקפיד על סיב אופטי מיוחד שמתחבר למצלמה וסורק את תעלות הביוב. מטרת הסריקה הנה למצוא מה מפריע לפעילותה התקינה את מערכת הביוב כדי שתמשיך ותנקה שפכים.

מה כולל תהליך הצילום?

צילום ביוב כולל רובוטים מיוחדים שבתוכם יש מערכות צילום מתקדמות וצבעוניות אשר מוחדרים לכל מערכת ביוב ומספקים תמונה מקיפה על הליקויים בה. המצלמה מאפשרת להימנע מהשערות שלא תואמות את הליקוי הקיים ומונעת הוצאת כספים מיותרת על תיקונים.

מהם שלבי תהליך צילום הביוב?

  1. שלב ההכנה- ההכנה היא בדיקת תעלת הביוב לפני כניסת המצלמה. מצלמת הסיב האופטי היא יקרה מאוד ועל מנת לשמור עליה יש צורך לוודא שלא קיימות סתימות.
    במידה והביוב מוצף תצטרכו לטפל בהצפה לפני החדרת המצלמה.
  2. כניסת המצלמה- לאחר שהביוב נקי מגורמים חוסמים ניתן להחדיר את המצלמה. המצלמה סורקת את כל מה שקיים בביוב: חפצים, חלודה, שורשים שצמחו פנימה.
  3. ממצאים ומסקנות- לאחר מספר ימים בעל המקצוע ינפיק עבורכם דוח המפרט את הליקויים שמצא בביוב. הדוח יכלול את תיאור הבדיקה שנעשתה, תיאור הליקויים, תמונות של המקומות בהם התגלה הליקוי והמלצות לתיקון.

עלויות:

צילום קווי ביוב הוא עסק לא זול במיוחד. מחיר לבית פרטי ינוע בין 1300 ל1800 ₪. המחיר יכול לעלות במידה והצנרת מסובכת במיוחד. לעומת זאת, גינה של בית פרטי או בניין מייקרים את המחיר פי כמה. במקומות אלו המחיר עשוי להגיע ל2500 ₪ ומעלה.

יתרונות צילום הביוב:

קווי הביוב הביתיים הם ארוכים ומסובכים. התקלה יכולה להתרחש בכל נקודה לאורכם ללא יכולת של עין אנושית להבחין בה. לכן, הצילום מתבצע באמצעות ציוד איכותי ומדויק שמספק תמונה מקיפה על התקלות.

מערכת הביוב היא לא מערכת שאנו נוהגים לייחס לה חשיבות. אך במידה ומתרחשת בה תקלה מסוימת, היא מורגשת בכל הבית. לכן יש צורך לתקן אותה במהירות ובמקצועיות.

בדיקת מערכת הביוב מונעת עבודות חפירה מיותרות אשר עלולות לסכן את מערכת הביוב לשווא ולגרום למפגעים לא רצויים בסביבה.

השלבים שלאחר קבלת דוח הליקויים:

לאחר קבלת הדוח הסוקר את המפגעים בצנרת ניתן לפרוס את סוגי הליקויים ולטפל בהם באופן נקודתי במידה והם פשוטים. לדוגמה, החדרת בלון מיוחד המצופה בחומר כימי מאפשר לכסות על כל פגיעה ותקלה בצנרת הישנה.

החומר הכימי שעל גבי הבלון מאפשר לצנרת להיות אמידה עד אשר יבוצע הטיפול המקיף יותר במפגעים שהתגלו בה.

לסיכום, צילום קווי ביוב עשוי לחסוך לכם כאבי ראש, זמן, כסף והרבה ריח לא נעים, תרתי משמע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן