קווים לדמותו של קבלן ביוב

הכירו את קבלן הביוב

עולם הביוב הוא אחד העולמות המסקרנים יותר והוא נמצא ממש מתחת לרגליים שלנו. פעמים רבות אנחנו תוהים לאן זורמים כל המים וכל הפסולת שיוצאת מביתנו עד שמגיע רגע אחד מרגש בו אנו רואים ביובית בפעולה ומקבלים הצצה אליו. עולם הביוב דורש את מיטב המקצוענים כדי שיידעו איך לתפעל אותו ולהבין אותו כולל הקשר אליו ואל הלקוח הפרטי. ישנן בעיות רבות שעלולות לצוץ במהלך פעילותה של מערכת הביוב וכל כן צריך לקרוא לקבלן ביוב מקצועי ואמין.

ביובית בכפר שמריהו

ביובית בכפר שמריהו

אלו תכונות אופי דרושות כדי להיות קבלן ביוב?

  • בגלל ההתעסקות הבלתי פוסקת עם עולם ענק של צינורות, מגוון רחב של כלים ופעולות שיש לבצע במהירות כאשר כל רגע שחולף הבעיה נהיית חמורה יותר. קבלן ביוב צריך להיות מקצועי ולשלוט בכל תחום עיסוקו עד הפרט הקטן ביותר, לא רק בכל מה שקשור לטיפול בתקלות אלא גם בבדיקת אזור מסוים כאשר עליו לוודא שאין נזילה בצנרת ותחזוקה שוטפת. ישנם משאבות מתקדמות מאוד בהם צריך להפגין קבלן עבודות ביוב ידע וניסיון רב לצורך תפעולן כאשר הגדול והמוכר שבהם היא הביובית.
  • קבלן עבודות ביוב מתעסק עם לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ואף יכול להשתתף במכרזים רבים בהם מדובר על היקפי עבודה גדולים מאוד כמו עבור מפעלים גדולים, רשויות עירוניות ואף גופים ממשלתיים. הקבלן חייב לדעת לחלק את זמן העבודה שלו ולתת לכל לקוח שירות מקצועי כאשר גם אפקט הזמן משחק לרעתו. בעיות בצנרת הביוב אינן נעימות ופוגעות באיכות חייה של האוכלוסייה ולכן המענה חייב להיות מהיר ומידי.
  • קבלן עבודות ביוב צריך להיות אדם ישר והגון. בעיקר בבדיקות ביתיות בה ללקוח אין יכולת לדעת האם באמת יש נזילה או אין, כיוון שיש שימוש בכלים תרמיים של הקבלן, הקבלן חייב להסביר בדיוק מה הבעיה בלי לנסות לגבות סכומי כסף גבוהים יותר על ידי ניפוח המצב הקיים.

הקלק כאן לביובית בכפר שמריהו >>

מהי עבודתו של קבלן ביוב?

קבלן ביוב מבצע כמעט כל עבודה שקשורה בתחזוקה ובטיפול בתקלות שיכולות לצוץ בעולם התחתון. אחת מהעבודות המפורסמות שלקבלן ביוב היא פתיחת סתימה בביוב, מה שידוע מיד לכל הרחוב בגלל הריח ומראה הביובית העצומה שמגיע לשאוב ברחובות, בכבישים או בפארקים עירוניים.  נוסף לכך, קבלן ביוב יכול לאתר נזילות באמצעות עזרים מתקדמים כגון מצלמה קטנה שנכנסת אל הצנרת ויכולה להראות איפה הפגיעה בדיוק או מצלמה תרמית. מצמה תרמית מזהה את הבדלי הטמפרטורות וכך ניתן לדעת היכן יש יציאה של מים מהצינור. גם אטימה של גג או של קירות לאחר בנייה ניתן לבדוק באמצעות שירותו של קבלן עבודות ביוב כיוון שבאמצעות המצלמה התרמית ניתן לראות לקויות שיש באטימה והצטברות של נוזלים גם היא מזערית. את הפתיחות בדרך כלל פותחים באמצעות לחץ מים שנוצר על הסתימה בעזרת משאבת מים מיוחדת או על ידי פתיחת הצינור והחלפת חלקיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *