רצפה בציפוי אפוקסי – חובה בכל אולם ומפעל

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי של רצפה, מיד עולה השאלה – מה מיוחד בציפוי אפוקסי לרצפה? למה מומלץ להשתמש בציפוי זה בכל מפעל, בית מלאכה או אולמות מסוגים שונים וכדומה?

אם אתם בעלים של מפעל, בית מלאכה מכל סוג שהוא, משרדים או כל עסק אחר אתם בטח מעוניינים שהרצפה שלכם תהיה פרקטית ועמידה ושהמראה הטוב שלה יישמר לאורך שנים. על מנת לעשות זאת כראוי עליכם לצפות את הרצפה שלכם בציפוי אפוקסי עמיד בפני שחיקה וליהנות מכל היתרונות של ציפוי זה לאורך שנים.

רצפות אפוקסי

היתרונות של רצפה בציפוי אפוקסי

לציפוי רצפה באפוקסי מספר יתרונות בולטים על פני כל אופציה אחרת והם:

  • ציפוי אנטי סטטי – ציפוי אפוקסי מונע הצטברות מטען סטטי ובדרך זו הוא מגן על הריצוף הקיים מפני הצטברות של לכלוך ואבק.
  • ציפוי אפוקסי על כל משטח – ניתן ליישם ציפוי אפוקסי על מגוון חומרים ומשטחים לרבות בטון, עץ, קרמיקה, אריחים שונים וכדומה.
  • אפוקסי עמיד בפני חומצות – לרבות עמידותו הגדולה בעומסים ומשקלים גדולים, ציפוי אפוקסי עמיד גם בפני חומצות וחומרים כימיקלים חזקים. תכונה זו מאפשרת את ציפוי רצפות  אפוקסי גם במפעלים, מעבדות, בתי מלאכה שונים וכדומה שנעשה שימוש בחומרים אלה לצרכי העבודות במקום.
  • מספק אטימות מושלמת – אפוקסי הוא חומר אטום לחלוטין בפני נוזלים והוא מגן על כל רצפה מפני רטיבות, שחיקה והרס הרצפה כתוצאה מכך.
  • מראה מרהיב – לציפוי אפוקסי מראה מרהיב וניתן להשיגו במבחר גוונים ודוגמאות. הדבר מאפשר לעשות שימוש בציפוי זה גם במשרדים, בחנויות, ובעסקים רבים המשרתים לקוחות במקום.

התכונות הללו הופכות את האפוקסי לאחד מן הציפויים האיכותיים והיפים ביותר בתעשייה ובמקומות נוספים, ויש להקפיד כי הציפוי מיושם על ידי אנשי מקצוע המומחים לדבר ובעלי נסיון בתחום זה לפני שמחליטים לעשות זאת עם חברה מסויימת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן