שיפוץ מעליות בבניין משרדים

חברת מעליות

גם אם אתם חושבים שהמעלית שלכם היא הכי טובה שיש, היא תמיד יכולה להיות טובה יותר. המעליות שמעלות אתכם בכל יום אל המשרד בקומה העשירית יכולות להיות אפילו תקולות בחלק מהמקרים ורק בדיקת תקינות תאיר את עיניכם לגבי זה. מתי צריך לשפץ את המעלית ומי יכול לבצע זאת? הנה כמה דברים שחשוב לדעת בנושא.

שיפוץ מעליות אחרי בדיקת תקינות

כל מעלית חייבת להיבדק בבדיקת תקינות על ידי בודק מוסמך שהוסמך לכך על ידי משרד התעשייה, כאשר הבדיקה צריכה להתבצע בפרקי זמן משתנים. מה שמשפיע על תדירות הבדיקה הוא סוג המעלית ובעיקר היקף השימוש בה. מעלית בבניין משרדים משומשת בכל יום בהיקף גדול מאוד ולכן היא צריכה להיבדק כל כמה חודשים ויש מעליות שחייבות להיבדק גם כל חודש. אחרי בדיקת תקינות אחת יכול להיות שיבשרו לכם שמשהו בה לא תקין, אולי זו המערכת הממוחשבת שלה ואולי איזה חלק מכני, ותהיו חייבים לדאוג לשיפוץ שלה בהקדם האפשרי, ועד אז היא אולי תצא משימוש.

שיפוץ מעליות למען שדרוג המערכת

לעתים המעלית עצמה תהיה בסדר גמור ופשוט תחליטו שהגיע הזמן לשדרג אותה. שדרוג החלקים שלה בגלל שהם כבר מרעישים, כמו למשל דלת שחורקת או דלת שהתעקמה ואינה אסתטית יותר, או לחצן שכבר לא נלחץ כמו שצריך ואולי לא נלחץ בכלל, מחייבים שיפוץ מעליות והחלפה של החלקים הפגומים. השדרוג של המעלית יכול להתבצע גם למערכת המעלית, כלומר למחשב שמפעיל אותה, וכך תוכלו להתקין מערכת הרבה יותר מתקדמת שתתזמן בין כל המעליות בבניין בצורה טובה יותר ואולי גם תופעל על ידי מערכת טאצ'.

חברת מעליות

לשפץ את המעלית כדי לעצב מחדש

שיפוץ מעליות נפוץ ביותר הוא שיפוץ למטרות דקורטיביות. אם המעלית מספקת את השימוש שלכם ואתם לא רואים בה כל פגם, וגם בדיקת התקינות מספרת לכם בדיוק את אותו הדבר, זה עדיין לא אומר שהיא לא יכולה להיות טובה יותר. מעלית יפה יותר היא מעלית טובה יותר וזה בדיוק הזמן לבצע סקר שוק בין כמה חברות שמשפצות מעליות ולבחון את הקטלוגים שלהם עד אשר תבינו מה העיצוב שמושך לכם את העין. אמנם עיצובים יוקרתיים יכולים לעלות לא מעט כסף אך בלי קשר שדרוג המראות, המעקות, דלת המעלית או לוח המקשים יכול להחדיר בה חיים חדשים.

ניצול הזדמנויות: שדרוג ושיפור העיצוב גם יחד

אם אחרי בדיקת תקינות קיבלת את הבשורה המרה שהמעלית שלכם כבר לא פועלת בצורה תקינה במאה אחוזים ואתם צריכים לשפץ אותה, אולי כדאי שעל הדרך גם תשנו לה את העיצוב. אם תבצעו את שני סוגי השיפוצים ביחד תוכלו גם להרוויח תהליך משתלם יותר וגם קצר יותר מאשר לבצע את שניהם בנפרד, כאשר בבוא היום ככל הנראה תצטרכו גם ככה להחליף את הדלת שלה ולשנות לה את העיצוב הפנימי שכבר יהיה מיושן.

מי יכול לשפץ את המעלית?

כדי לעבור שיפוץ מעליות יש צורך לבחור באחת מהחברות שמשפצות מעליות בשוק כאשר צריך לזכור כי אותן חברות לא בהכרח יתקינו מעליות. יש חברות שמתקינות מעליות ויש כאלו שרק משפצות אותן או בודקות אותן, כאשר רק לעתים יש חברות שמבצעות את שתיהן. כמובן שיש צורך לבצע סקירה מעמיקה של השוק ולהבין מי החברה הטובה ביותר כאשר יש לבחון את כל הפרמטרים: הניסיון של החברה, המערכות שהיא יכולה להתקין לשדרוג המעלית, העיצובים שלה בקטלוג שהיא תציג לכם שלרוב יהיה באתר האינטרנט שלה, ההמלצות שיש עליה, הלקוחות שעובדים איתה וכולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן