שלא יעבדו עליכם כך תזהו מזרן ויסקו בקלות

מזרן ויסקו הוא אחד המזרנים הכי טובים שיש בימינו ואפשר לומר שלרבים הוא יהיה הטוב ביותר, אלא אם יש לכם אלרגיה לאחד המרכיבים שלו או שהתקציב שלכם לא מתאים. אם התקציב הוא מה שמפריע לכם, כדאי שתיזהרו מחיקויים זולים יותר שרק משתמשים בשם המזרן כדי לגרום לכם לקנות. איך מזהים מזרן ויסקו אמיתי?

מזרן ויסקו

חפשו את תו התקן

לכל מוצר שמשווק בישראל ולמעשה כל מוצר שנכנס אל שטח המדינה, יש תקנים ברורים שבהם הוא חייב לעמוד. בלי קשר לשאלה האם מדובר על מזרן איכותי או לא, המזרנים חייבים לעבור את הבדיקות של מכון התקנים ומזרן שאין לו תקן הוא מזרן שאתם לא קונים, נקודה. מזרן ויסקו חייב לעבוד בתקנים של מכון התקנים ואת ההוכחה לכך אתם חייבים לדרוש ולא משנה אם תחליטו לקנות אותו באינטרנט או בחנות מזרנים. זוהי אחת הנקודות הבסיסיות והחשובות ביותר כדי למנוע זיופים.

תבדקו את המזרן

זו לא בושה לשכב על המזרן ולבדוק אותו ולמרות שלחלק ניכר מהאנשים התחושה לא תאמר הרבה, היא יכולה להעיד האם מדובר במזרן איכותי או לא. מזרן ויסקו הוא אחד המזרנים הנוחים ביותר כיוון שלאורך זמן, הפוליאוריטן הנוזלי שנמצא בו מתחמם בנקודות שבהם יש לחץ גבוה יותר וכך הוא נעשה רך יותר. אחרי שכיבה של כמה דקות אתם אמורים להרגיש הקלה בחלק מהמקומות הכבדים יותר, כמו למשל הישבן, הראש, השכבות וכולה. אם לא נוח לכם והמזרן קשה, תחפשו מזרן ויסקו אחר.

ממי אתם קונים את המזרן?

עוד אחד מהפרמטרים החשובים שיש לבדוק לגבי מזרן הוויסקו הבא שלכם הוא ממי אתם קונים אותו. נכון שקניית חפצים ומוצרים באינטרנט נשמעת לכם כמו קנייה משתלמת ונוחה יותר אך מזרנים הם לא מהמוצרים האלו. מוטב לקנות מזרן מחנות מזרנים כדי שתוכלו לבדוק אותו בעצמכם, אלא אם חבר או בן משפחה קנה מאר מסוים והוא מרוצה, והוא מסכים לכם לבחון אותו מקרוב. חנות המזרנים חייבת להיות מוכרת ומומלצת ורק אז תוכלו לדעת שהסחורה שבה לא רק מקורית אלא גם איכותית. אל תתביישו לשאול שאלות על החנות עצמה ומאיפה המזרן מיובא, כך תהיו בטוחים יותר.

מה לגבי המחיר?

המחיר של מרן ויסקו נע בין 3000 ל-4000 שקלים ומחיר נמוך יותר צריך להחשיד. כמובן שאין לפסול קנייה של מזרן ויסקו רק בגלל המחיר, הרי המחיר יכול להיות נמוך בגלל מבצע זמני בלבד או בגלל ניסיון חשיפה של אותה חנות, כדי שתהיה יותר אטרקטיבית בפני הלקוחות שלה וכמובן תצליח למכור גם מוצרים אחרים שמוצעים אצלה, אך יש לבצע את הקנייה רק אחרי שתכבו את נרות האזהרה שנדלקו אצלכם. המחיר יכול לנוע בטווח נמוך יותר אך מחיר נמוך מ-2500 שקלים הוא למעשה מחיר לא ריאלי בישראל, אלא אם יהיו שינויים דרמטיים בענייני מכס, מיסוי ופרמטרים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן