כל מה שרציתם לדעת על מזרנים

מזרנים

אנו משתמשים במזרנים בכל יום ויום והוא זה שקובע כמה איכותית תהיה השינה שלנו. אלו סוגי מזרנים קיימים? מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם? הנה כמה דברים שבוודאי לא ידעתם עליהם.

מזרנים

מזרנים דו צדדיים

אולי לא ידעתם, אך אפשר להשתמש בשני הצדדים של המזרן. אפשר להפוך אותו די בקלות וכך הוא מאריך ימים. יחד עם זאת, נהוג כיום לקנות את המזרן אחרי לילות ניסיון עליו כדי להבין שהוא המזרן הכי נוח עבורכם. זהו שלב שאסור לוותר עליו וכיום רוב החברות מציעות זאת. יש מגוון רחב של מזרנים מלבד מזרן הקפיצים המוכר ביותר.

אלו סוגי מזרנים קיימים?

  • המזרן הכי זול שיש הוא זמרן הספוג. יש מזרני ספוג רמות רכות שונות כאשר עובדה אחת שבוודאי רבים מכם לא יודעים, היא שרמת הרכות מתבטאת בצבע של הספוג. צבע צהוב יהיה רך יותר, צבע ירוק וסגול יהיו קשים יותר וכמובן שיש מזרנים שבנויים מכמה שכבות כך שהעליונות יהיו רכות יותר. אלו המזרנים הכי נפוצים למיטות ילדים בעיקר בשל הגודל.
  • יש אנשים שאוהבים מזרני ספוג כי הם רכים ויציבים אך מזרני קפיצים הם הנפוצים ביותר. מזרני קפיצים יכולים להיות בעלי קפיצים שמסודרים כמקשה אחת או שכל קפיץ יהיה בנפרד. המיטה האחרונה תהיה יקרה יותר אך לדעת רבים היא עדיפה יותר. מיטת קפיצים כזו תתאים לחלוקת לחץ שווה יותר כאשר כל קפיץ יתכווץ בהתאם ללחץ שמופעל עליו.
  • מזרן לטקס הוא אחד המזרנים הטובים ביותר בעיקר בגלל שהוא דוחה אבק. שכבות הלטקס שמרכיבות את המזרן משתנות בעוביין ובמרחק ביניהן וכך נוצר משטח רך מאוד שנוח לפיזור הלחץ. הבעיה במזרנים אלו היא הגמישות שלהם נפגעת עם השנים ובעיקר במיטות מתכווננות.

המזרן שהגיע מנאס"א

כל מה שמיוצר בתעשייה הכבדות באמת הוא תמיד המוצר הכי טוב או ה חומר הכי טוב, כאשר החומר ויסקו יוצר עבור התעשייה הכי כבדה ועתידנית שיש, עבור נאס"א בכבודה ובעצמה. ויסקו הוא למעשה פוליאוריטן מוקצף שעבר עוד כמה תהליכים עם כימיקלים וכך למעשה הוא זוכה לאחד היתרונות הכי מהפכניים שיש בעולם המזרנים: הוא יכול לשנות את הרכבו וצפיפותו בגלל חום. החום יגיע מאברי גופכם שיוצרים עליו לחץ משתנה וכך למעשה הוא המזרן יהיה רך יותר היכן שיש יותר לחץ. זהו המזרן המתקדם והחדשני ביותר אך היקר ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן