3 סיבות למעבר דירה דווקא בקיץ

תקופת מעבר דירה אינה פשוטה ולא רק בגלל ההובלה עצמה, אלא בגלל כל מה שמסביב. הילדים צריכים להתרגל למקום החדש ואתם צריכים לפנות זמן על חשבון עבודה, וההוצאות כמובן אינן פשוטות. מבין כל הטיפים למעבר דירה נוח וחלק, יש טיפ אחד שחשוב ליישם והוא תקופת המעבר.

לעבור דירה בקיץ

חברת הובלות בחיפה והקריות תהיה עמוסה מאוד בקיץ ויש לכך סיבה טובה. רוב הישראלים מעדיפים לעבור דירה בקיץ כי זה פשוט נוח יותר. יש אנשים שיקפצו על הזדמנות ויחשבו להיפך, שעדיף לעבור דירה בחורף כי בחורף יש פחות לקוחות, קרי המחירים יורדים. החברות יהיו פנויות יותר והמחיר יכול להיחתך בחצי, אך זו לא אפשרות טובה כל כך. יש הרבה חסרונות במעבר דירה בחורף וכדאי לשקול מעבר בקיץ חרף המחירים. מה טוב במעבר דירה בקיץ? הנה כמה יתרונות.

הובלות בחיפה

לעבור בקיץ וליהנות מכל היתרונות

  • מעבר דירה בקיץ נוח יותר כי יש סיכוי טוב יותר שיהיה לכם חופש מהעבודה. בתקופת הקיץ גם ככה כולם נוסעים לחו"ל ויש סיכוי טוב שתוכלו להתפנות אפילו לשבוע שלם אם תרצו, כך שתשלבו את מעבר הדירה עם כמה ימי כיף שיעזרו לכם ולמשפחה להתאקלם. יחד עם זאת, הילדים שלכם יהיו בחופש מבית הספר מה שיקל עליכם במעבר, ויקל עליהם בהתאקלמות שתהיה לא פשוטה.
  • מעבר בקיץ נקי מאירועים בלתי מתוכננים. במקום לחשוש לילה לפני המעבר שיהיה לכם גשם תוכלו לעבור עם כל תכולתה דירה שלכם בלי שום הפרעה. חברת הובלות בחיפה ובקריות בכל מקרה תהיה מוכנה לכל מתאר גם כשיש גשם, אך מעבר בקיץ ישקיט את הרוחות שבתוככם.
  • מעבר דירה בקיץ מספק לכם תנאים נוחים יותר. דמיינו לעצמכם מה זה לעבור דירה כאשר קר כל כך ואתם צריכים ללבוש בגדים רבים, כאשר חלק מהם צריכים להיות ארוזים. לא נעים להגיע לבית החדש כשקר ולהתחיל להתאפס על החימום, כמו להיזכר היכן התנור או איפה הכירבולית שארזנו. בקיץ הרבה יותר נעים, פותחים חלון, מוציאים מאוורר וזה מספיק. בחורף זה סיפור הרבה יותר קשה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן